خدمات مجموعه فولاد کاویان سپنتا

روند فعالیت مجموعه فولاد کاویان سپنتا شامل سه بخش مهم میباشد.

ابتدا این مجموعه انواع ضایعات آهن را از کارخانجات یا فروشندگان جزء در سطح کشور خریداری میکند.

سپس محصولات را با به روز ترین تجهیزات فرآوری میکند یعنی محصولاتی را که نیاز به برشکاری و یا پرس کردن دارند را آماده مصرف کارخانجات تولید فولاد میکند و به مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات ذوبی تبدیل میکند.

سپس مواد اولیه را با قیمت های منصفانه و عادلانه به فروش میرساند و محصولات خود را به تمامی کارخانجات در سطح ایران  ارسال میکند.

همچنین در روند تمامی فعالیت ها تیم مدیریتی و پشتیبانی این مجموعه نظارت مستقیم بر فرآیند کار را انجام میدهند و همچنین آماده پاسخگویی به تمامی مشتری ها و تامین کنندگان محترم هستند.

روند کار ما

در ابتدا انواع محصولات که اعم از انواع آهن آلات و ضایعات آهنی و ...، در سایت های مجموعه جمع آوری میشود و سپس با تیم مجرب و کارآمد که در سایت های ما مشغول به فعالیت میباشند، روند فرآوری محصولات آغاز میشود که شامل فرآیند های زیر است:

در ابتدا ما محصولات را تفکیک کرده و دسته بندی میکنیم. برای مثال، همه ضایعات آهن، یک شکل و همگن نیستند. لازم است بر حسب میزان آهن موجود در آنها، میزان چگالی و ابعادشان درجه بندی شوند. سپس محصولاتی که نیاز به برشکاری دارند را با استفاده از دستگاه گیوتین برش های لازم را انجام داده و ابعاد محصولات را به ابعادی که بتوانند از دهنه انواع کوره ها مورد استفاده شود تبدیل میکنیم. همچنین محصولاتی که می بایست پرس شوند تا بتوان آسانتر از آن ها استفاده کرد را با استفاده های دستگاه های تمام اتومات و خودکار پرس میشوند و در نهایت محصولات نهایی آماده ارسال به تمامی نقاط کشور است.

مراحل بازیافت آهن قراضه
دسته‌بندی نشده
Muhammad Javad

مراحل بازیافت آهن قراضه

اگر تا به حال قراضه ‌ای را به یک شرکت بازیافت فروخته‌ اید، از خود پرسیده‌ اید که چه اتفاقی برای آن افتاده است یا

Read More »
ضایعات چیست
دسته‌بندی نشده
Muhammad Javad

ضایعات چیست؟

همان‌طور که شاهد هستید امروزه با ساخت‌وسازهای بی‌رویه روبه‌رو هستیم، همین امر باعث شده تا پسماندهای ساختمانی به میزان زیادی افزایش یابند. از جمله معضلاتی

Read More »