درباره ما

متخصص در صنعت تامین آهن آلات، ضایعات آهن، مواد اولیه ریخته گری و شمش فولادی
زمینه فعالیت

خرید و فروش انواع آهن آلات و ضایعات آهنی و مواد اولیه ریختگری و تولید شمش

سرمایه اولیه

شرکت فولاد کاویان سپنتا با سرمایه اولیه 700 میلیون ریال در سال 1397 آغاز به فعالیت کرده و هم اکنون سرمایه ثبتی شرکت 100 میلیارد ریال میباشد

مدیریت

کلیه شرکت های این مجموعه با مدیریت مستقیم آقایان رضا وظیفه و بابک موسوی اداره میشوند و سهام داران این شرکت ها نیز میباشند

این مجموعه حدود 15 سال در صنعت تامین انواع آهن آلات ، ضایعات آهن و مواد اولیه ریختگری کارخانجات تولید فولاد مشغول به فعالیت می باشد و در سال های 1397 الی 1399 به طور رسمی، اقدام به ایجاد شرکت های فولاد کاویان سپنتا، احیا فولاد اراک و توسعه فولاد گسترش کاویان کرده است و طی انجام مراحل قانونی و ثبت شرکت ها فعالیت خود را با همت و قدرت بیشتر در عرصه خدمت به صنعت فولاد کشور تداوم بخشیده است.

این مجموعه از سال 1375 در قالب یه کارگاه کوچک در خرمدشت شروع به فعالیت کرد. ورودی این سایت فرآوری روزانه 1 تن بود و با استفاده از یک دستگاه گیوتین کوچک مشغول به فراوری ضایعات شد. اکنون ورودی این کارگاه روزانه به 30 تن رسیده است. سپس در سال 95 انبار مدرن واقع در باقرشهر که مجهز به یک دستگاه پرس و یک دستگاه چنگ بود تاسیس شد ، ورودی این سایت در ابتدا 5 تن بود و اکنون به بیش از 100 تن در روز رسیده است.در سال 98 سایت واقع در خاتون آباد تاسیس شد و ورودی آن در روز 2 تن بود و اکنون به بیش از 20 تن رسیده است و نهایتا در سال 99 انبار آدران تاسیس شد به همراه یک دستگاه پرس و یک چنگ و از 5 تن ورودی شروع به فعالیت کرده و اکنون به بیش از 20 تن رسیده. دفتر مرکزی این مجموعه با 2 پرسنل در سال 97 شروع به فعالیت کرد و با خرید و فروش منسجم، با نظارت مستقیم مدیران مجموعه اکنون به بیش از 10 کارمند رسیده و به کار خود با قدرت ادامه میدهد.

مجموعه فولاد کاویان سپنتا دارای چهار سایت فرآوری انواع آهن آلات و ضایعات آهنی در چهار نقطه تهران (جاجرودخاتون آبادباقر شهرسه راه آدران) است و به دلیل تجهیزات پیشرفته فرآوری انواع آهن آلات و ضایعات آهنی، محموله های ارسالی به کارخانه ها از کیفیت مطلوبی برخوردار میباشد.

طبق گفته مدیران مجموعه فولاد کاویان سپنتا:
چشم انداز 5 ساله شرکت، فرآوری روزانه 500 تن انواع آهن آلات در سایتهای تهران جهت ارائه مواد اولیه به کارخانجات ریختگری ایران میباشد. ضمنا با توجه به محصولات خط تولید کارخانه،چشم انداز سال 2025 میلادی ،صادرات انواع شمش فولادی به کشور های همسایه و مصرف کننده شمش فولادی است.

شرکت فولاد کاویان سپنتا از مجموعه های زیر برای خدمت رسانی بهتر تشکیل شده است:

  1. شرکت فولاد کاویان سپنتا
  2. شرکت توسعه فولاد گسترش کاویان

مزیت همکاری با مجموعه ما

مجموعه فولاد کاویان سپنتا جز اولین شرکت هایی میباشد که خرید و فروش محصولات خود را به صورت اعتبار اسناد داخلی (LC) انجام میدهد. این مجموعه مفتخر است که در سال 1399 به عنوان مشتری نمونه بانک تجارت برگزیده شد و لوح تقدیری از طرف آقای رضا دولت آبادی مدیرعامل محترم بانک تجارت دریافت کرده است.
مجموعه فولاد کاویان سپنتا در زمینه اظهارنامه مالیاتی و امور مالیاتی پیش قدم بوده و همه امور رسیدگی های مالیاتی در زمان مقرر صورت گرفته و جزء مودی های خوش حساب به شمار می آید.
از مصوبات مهم مجموعه فولاد کاویان سپنتا میتوان به مصوبه 500 میلیارد ریالی بانک اقتصاد نوین، 500 میلیارد ریالی بانک سپه ، 500 میلیارد ریالی بانک پاسارگاد، 500 میلیارد ریالی بانک تجارت و ..... اشاره کرد.

با توجه این که شرکت فولاد کاویان سپنتا دارای کارت بازرگانی می باشد، صادرات و واردات انواع محصولات تحت برند این مجموعه امکان پذیر می باشد.

اهدای لوح تقدیر

کارت بازرگانی

کارت بازرگانی

چارت سازمانی

چارت سازمانی
عطایی

شیوا عطایی

مدیر فروش و مدیر داخلی
امین رحیمی

امین رحیمی

حمل و نقل
زرگر

مهتاب زرگر

امور اداری
پور احمد

شهرام پوراحمد

امور مالی
{"subsource":"done_button","uid":"061E8283-2FEC-42E0-B9FF-AF637A755152_1636275780561","source":"other","origin":"gallery","is_remix":false,"used_premium_tools":false,"used_sources":"{"sources":[],"version":1}","source_sid":"061E8283-2FEC-42E0-B9FF-AF637A755152_1636275780571","premium_sources":[],"fte_sources":[]}

صبا سوهانی

امور مالی
امین موسوی

امین موسوی

CRM, IT و تحقیقات و نوآوری